Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.09.2020, 12:50 Aktualizované dňa 21.09.2020 o 14:09

Kollár o stretnutí s Haščákom: Chcel som sa mu pozrieť do očí, žiadal som od neho jednu vec

Boris Kollár hovorí, že sa na stretnutí s Jaroslavom Haščákom na ničom nedohodol.

Kollár o stretnutí s Haščákom: Chcel som sa mu pozrieť do očí, žiadal som od neho jednu vec
Zdroj: TASR/Róbert Fritz

Predseda parlamentu Boris Kollár dnes na brífingu vysvetľoval svoje piatkové stretnutie so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom. 

Tvrdí, že už od volieb sa stretáva s atakmi voči hnutiu Sme rodina aj voči jeho osobe. "Chcem vyslať jasný signál tým, ktorí sa snažia o diskreditáciu, že mňa nezastavia," uviedol.

Kollár hovorí, že stretnutie s Haščákom bolo práve kvôli diskreditácii zo strany médií. "Chcel som sa mu pozerať do očí, či je to priamo príkaz Haščáka alebo to niekto diriguje."

Kollár: Haščák bol úprimný

"Pýtal som sa ho, prečo tieto útoky idú len z jeho médií. Bol veľmi otvorený a úprimný, keď mi povedal, že toto je nula, neutral a toto je nemám vás rád a vy sa nachádzate v spektre nemám vás rád," opisuje stretnutie Kollár.

Od Haščáka žiadal podľa svojich slov len jednu vec. "Aby sa meralo jedným metrom, nič viac som od neho nechcel," uviedol šéf parlamentu.

Dodáva, že Haščák mu dal na schôdzke prednášku o tom, ako by mali fungovať médiá.

"Povedal, že vidí ataky, ale do nich nezasahuje," hovorí Kollár s tým, že sa s Haščákom nedohodl na ničom a útoky na jeho osobu pokračujú aj v týchto dňoch.

"Nenechám sa zatlačiť do kúta. Ja ľudí nepredám a budem ďalej plniť body, ktoré som sľúbil," dodal.

Šéf parlamentu hovorí, že v súvislosti so schôdzkou má čisté vedomie.

Obhajuje sa tým, že keby išlo o tajné stretnutie, tak by nešiel o štvrtej poobede do reštaurácie svojho straníckeho kolegu Martina Borguľu, kde bola plná terasa ľudí.

Komunikácia s transgender modelkou

Kollár tiež na brífingu vysvetľoval svoju komunikáciu s transgender modelkou Paris Nemc. Tvrdí, že sa nemá za čo ospravedlňovať.

Podľa neho išlo o zábavu a relax. "Bola to moja súkromná komunikácia, ktorá nebola pre verejnosť. V tomto virtuálnom svete si píšem s kadekým a relaxujem pri tom. Niektorí politici relaxujú pri alkohole, niektorí pri rozkrádaní financií," poznamenal.   

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.