Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.08.2019, 13:14

Priznanie Trubana: Bez okolkov poviem, ako to je. Vyskúšal som aj LSD

Predseda PS priznal, že po zverejnení videa, v ktorom hovorí o svojich skúsenostiach s drogami, nezaujal správny postoj.

Predseda PS Michal Truban učinil priznanie po tom, ako sa v médiách objavilo video, v ktorom hovoril, ako užíval drogy. Vo videu, ktoré zverejnil dnes na Facebooku, priznal, že marihuanu fajčil viackrát a vyskúšal aj LSD.

"V posledné dni som veľmi veľa rozmýšľal, pretože som cítil, že som niečo neurobil dobre. Cítil som, že vo svojej komunikácii o drogách som sa oveľa viac zaoberal tými, čo na mňa útočili, ako sebou a svojími chybami," hovorí Truban vo videu.

Priznal si, že po zverejnení videa, v ktorom hovorí o svojich skúsenostiach s drogami, nezaujal správny postoj, čím nepriamo priznal, že pôvodne nehovoril úplnú pravdu. "Zachoval som sa presne ako politik, ktorým nikdy nechcem byť. Chcel som vyzerať oveľa lepšie, ako naozaj som."

Tvrdí však, že do politiky išiel preto, že do nej chcel priniesť viac úprimnosti.

"A preto vám aj teraz bez okolkov poviem, ako to je. Naozaj, marihuanu som mal viackrát, nebolo to iba raz na intráku a zároveň aj pred 12 rokmi som vyskúšal LSD a to je všetko," vyhlásil Truban a zároveň to označil za chyby.

Taktiež uznal, že tak, ako študentom vo videu hovoril o drogách, by sa to robiť nemalo. "Chápem, že je veľmi veľa ľudí, ktorí denne fajčia trávu a berú to ako samozrejmosť, ale zároveň drogy sú škodlivé a je veľmi veľa rodín, ktorým zničili životy."

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.