07.04.2003, 00:00

SLOVENSKÝ reprezentačný útočník Szilárd Németh v stretnutí 32. kola anglickej Premiership spečatil víťazstvo FC Middlesbrough nad West Bromwichom Albion (3:0). Németh sa dostal na hraciu plochu v 69. minúte a v päť minút pred koncom strelil po kombinácii s Brazílčanom Juninhom tretí gól zverencov trénera McClarena. V drese hostí hral do 85. minúty ďalší Slovák Igor Bališ. (TASR)
TURECKÝ brankár Rüstü Recber plánuje predĺžiť kontrakt s klubom Fenerbahce Istanbul aj napriek tomu, že o jeho služby prejavil záujem anglický majster Arsenal Londýn. Podľa tureckého denníka Hürriyet bronzový medailista z minuloročných MS žiada novú ročnú zmluvu na 1,5 milióna USD, alebo trojročný kontrakt, ktorý by mu vyniesol 3,75 mil. dolárov. (TASR)
BRAZÍLSKY kongres prijal revolučný futbalový zákon, podľa ktorého sa kluby budú musieť pravidelne každý rok podrobiť finančnému auditu. Kluby navyše budú môcť predať mladého hráča do zahraničia až keď dovŕši 18 rokov. (SITA)

29. apríl 2024 21:01