Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.05.2017, 17:49

Sulík si robil žarty z Danka: Toto dokáže on, Chuck Norris a nikto iný

Pozrite si rozhovor so šéfom SaS Richardom Sulíkom v HNtelevízii.

„Čo sú toto za spôsoby?“ pýtal sa v HNtelevízii šéf SaS a europoslanec Richard Sulík v reakcii na kauzu okolo zadržiavania listov poslancom v parlamente.

„Toto dokáže Andrej Danko, Chuck Norris a nikto iný, zistiť obsah bez toho, aby som to prečítal. Andrej Danko dokáže čítať bez papiera, to vieme. Teraz už najnovšie aj kancelár, pán Guspan, dokáže posúdiť, či je obsah dehonestujúci alebo či obsahuje vulgárnosti bez toho, aby to prečítal,“ vyhlásil Sulík k obvineniam, že v parlamentnej kancelárii mali byť listy poslancom otvárané a čítané.

​Šéf SaS sa vyjadril aj k rozhodutiu lídra OĽaNO Igora Matoviča, že kvôli vyhrážkam a atakom jeho osoby vládnou mocou sa už viac nebude zúčastňovať schôdzí parlamentu.

„Na jednej strane ja toho Igora Matoviča ľudsky chápem,“ vyhlásil Sulík. „A na druhej strane mal by dobre zvážiť, že teraz, keď už bojkot, ako dlho, za akých podmienok ho ukončí alebo aké to má mať následky a tak ďalej,“ dodal.

„Čiže ja osobne si myslím, Igor Matovič by sa mal vrátiť na rokovania a normálne si vykonávať prácu poslanca, ale toto samozrejme rešpektujem,“ vysvetlil svoj postoj predseda liberálov.

Na otázku, či bude opäť kandidovať do Európskeho parlamentu, odpovedal Sulík neurčito. „Na toto rozhodnutie mám ešte chvíľku času.“ Viac si pozrite vo videu.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.