Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.08.2016, 00:00

Hmotnú zodpovednosť si do Mosta nezobrali

Hrnčiarovci dali od hmotnej zodpovednosti verejných funkcionárov ruky preč. Pritom práve hmotná zodpovednosť verejných funkcionárov bola predvolebnou vlajkovou loďou Siete, na kandidátke ktorej sa do parlamentu dostala aj pätica poslancov, ktorá minulý týždeň prešla do klubu strany Most-Híd. Bývalý prvý podpredseda Siete Andrej Hrnčiar hovorí, že to bola agenda hlavne bývalého predsedu Siete Radoslava Procházku. „On sa vlastne aj zaviazal, že to pripraví legislatívne. Nechcem povedať, že s tým nemáme nič spoločné, ale odborne a legislatívne to mal zastrešiť Rado Procházka,“ hovorí Hrnčiar s tým, že na prestupových rokovaniach s vedením Mosta-Híd ani nebola reč o hmotnej zodpovednosti verejných funkcionárov. Predseda strany Most-Híd Béla Bugár však dodáva, že aj napriek preskupeniu síl v koalícii naďalej platia priority, ktoré sa dostali do programového vyhlásenia vlády. Me

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.