Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.03.2016, 00:00

"Ďakujeme, že si neobjednáte." E-shop spojený s Kotlebovým poslancom útočil na vlastných zákazníkov

Odpoveď na recenziu so slovami: "Toto písal úplný chudák," znie priam nadčasovo.

"Ďakujeme, že si neobjednáte." E-shop spojený s Kotlebovým poslancom útočil na vlastných zákazníkov
Zdroj: YouTube.com

Má 22 rokov a mieri do parlamentu. V tak mladom veku je to pre Milana Mazureka (na snímke v zelenom tričku) veľký úspech. Do Národnej rady si to tento manažér e-shopu, čo o sebe uvádza na webe ĽSNS, namieril vďaka šťastnej náhode.

Jeho kolega Andrej Medvecký zrejme zabudol, že v roku 2011 brutálne zmlátil cudzinca a nechal sa zvoliť do parlamentu. Po voľbách však precitol a vyhodnotil, že človek na krku s obvinením z rasovo motivovaného útoku by predsa len v národnej rade sedel nemal a mandátu sa vzdal. Pomohlo mu k tomu, že sa o prípad začali zaujímať médiá. Mazurek, ako prvý náhradník, by teda mal za kotlebovcov zasadnúť do poslaneckého kresla.

Pozrite si, akú novátorskú komunikačnú stratégiu zvolil Mazurekov e-shop:

Mazurek v minulosti viedol aj vlastný e-shop s názvom elektrocentrum. Komunikáciu so zákazníkmi mal e-shop vyriešenú vskutku jedinečne, takpovediac na jednotku. Odpovede na recenzie typu "ďakujeme, že si neobjednáte" či "toto písal úplný chudák" sú priam nadčasové.

Hovorkyňa portálu Heureka, kde recenzie aj so štipľavými reakciami elektrocentra boli uverejnené, sa pre HN vyjadrila, že recenzie na ich stránke sú pravidelne kontrolované.

Mazurekov e-shop dostal od Slovenskej obchodnej inšpekcie pokutu 800 eur za porušenie podmienok pri internetom predaji a 150 eur za nedodržanie podmienok reklamácie. Electrocentrum už v súčasnosti nefunguje.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.