Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
20.07.2015, 00:00

Ponúkli nižšiu cenu, súťaž na parkovanie nevyhrali

O prevádzku parkovania v Petržalke sa uchádzali tri firmy. Obálku s ponukou však otvárali iba od jednej z nich.

Nový systém parkovania v Petržalke začína mať prvé trhliny. Do súťaže o prevádzku novej parkovacej politiky v Petržalke sa prihlásili tri firmy. Vedenie mestskej časti však otváralo iba ponuku jednej z nich – spoločnosti EEI. Pochopiteľne, vyhrala. Ostatné dve firmy, CINOOC a VINCI Park Slovakia, podľa prednostu Petržalky Miroslava Štefánika nesplnili súťažné podmienky. Firmy však nesúhlasia a tvrdia, že zo súťaže boli vylúčené neoprávnene. Podľa zistení HN obe pritom ponúkli nižšiu cenu. Oproti víťazovi až o dve tretiny. Mestská časť ich navyše o neúspešnosti v súťaži informovala až dva dni po tom, čo uzavre

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Súvisiace články

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.