Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
09.02.2015, 19:13

Sulík vyvolal rozruch vulgárnym tričkom. Teraz sa ospravedlnil

Len necelé dva dni po tom, čo šéf SaS Richard Sulík vyvolal rozruch vulgárnym tričkom počas referenda, sa dnes na sociálnej sieti ospravedlnil.

A vysvetlil, prečo si na seba obliekol tričko, ktoré bolo namierené proti organizátorom referenda Aliancii za rodinu. „Prišiel som do tej miestnosti, a keď som videl, že referendum nebude úspešné, tak si ho v tej eufórii obliekol. Z mojej strany to mal byť vtip. Bol to odkaz Aliancii za rodinu, nechcel som sa tým nikoho dotknúť,“ vysvetlil pre HNonline slovenský europoslanec Sulík.


Prečítajte si aj: Sulíkovci majú plán, ako vylepšiť referendum. A ušetriť peniaze


 

 

Za ten krátky čas sa totiž na sociálnych sieťach objavilo množstvo negatívnych reakcií na Sulíkovo konanie. „Bolo to moje rozhodnutie, nikto mi nemusel hovoriť, aby som sa ospravedlnil. Keď som videl, koľko negatívnych vášní to vyvolalo, tak som sa rozhodol to napraviť, mrzí ma to. Nemám záujem za každú cenu vyvolávať vášne,“ dodal Sulík.

Sulík dnes usporiadal aj tlačovú konferenciu, kde predstavil, ako by malo vyzerať referendum, aby mohlo byť úspešné. „Výrazne by sa tým zvýšila účasť na referende a ušetrili by sme verejné prostriedky," povedal Sulík.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.