Názor odborníka: Petrovický zhodnotil drámu s Fínmi

16.05.2013, 17:56
redred

HN vám ponúkajú po každej tretine zápasu slovenských hokejistov názor odborníka.

Dnes majster sveta z Göteborgu Róbert Petrovický:

1. tretina
Fíni ukázali presne to, čo sa od nich dalo čakať. Hneď od prvej tretiny vedeli, čo chcú dosiahnuť. Lebo keby nás pustili do hry, tak by mohli mať problém. Prvý gól sme dostali veľmi rýchlo. Fínom pomohla teč a dostali sa do zápasu. Mali ďalšie šance, ktoré dokázali využiť.

2. tretina
Karta sa obrátila. Biele dresy odišli, je to úpln iné mužstvo. Naši chalani dali gól na 1:3 a to nás nakoplo. Vynikajúca tretina z našej strany, súperovi sme nič nedovolili. Fínsky mančaft je v útlme, škoda ďalších nevyužitých šancí. Ale treba v tom pokračovať a dúfajme, že to vyjde.

3. tretina
Veľká škoda. Mali jednu strelu a to využili. Mrzí to veľmi, ale opäť sa ukázalo, že je to šport. V závere to bol veľký vabank, skúšali sme to z každej strany. Vnútri ich to bude mrzieť, ale nie je sa začo hanbiť. Napriek zlému začiatku podali fantastický výkon.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
26. apríl 2024 00:59