Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.05.2015, 18:24

„Volím Fica, Nevolím Fica.“ Hlina bude Slovákom predávať tričká s premiérom

Poslanec KDH Alojz Hlina spúšťa netradičný projekt. V hlavnej úlohe s premiérom Robertom Ficom. O pár dní začne predávať na námestí SNP v Bratislave tričká. „Volím Fica“ a "Nevolím Fica“.

Ako dôvod uviedol, že premiér opakovane do médií vyhlasoval, že Hlina predával tričká s nápisom „I LOVE MEČIAR.“

Nikdy som nepredával tričká I LOVE MEČIAR. Myslím, že to už bolo pred dvadsiatimi rokmi, keď som predával tričká s nápismi „Volím Mečiara“ a „Nevolím Mečiara.“

Boli vo výklade obchodu a bolo to také malé referendum. Keď si niekto kúpil tričko, predavačka prekreslila vo výklade číslovku, podľa toho aké tričko si kto kúpil. Mimochodom, vyhrali tričká Nevolím Mečiara,“ doplnil Hlina na sociálnej sieti. To je dôvod, prečo si dá vyrobiť tričká s Ficom. „Uvidíme, ako sa budú predávať.“

Hlina pre HNonline.sk priznal, že spolu s právnikom chystá list premiérovi, v ktorom bude žiadať jeho ospravedlnenie.

Poslanec KDH ďalej potvrdil, že tričká sa budú predávať možno už od tohto piatka. Cenu ešte nezverejnil. „Musím povedať, že už teraz je o ne veľký záujem aj od ľudí z iných miest. Preto zvažujeme, že bude možnosť ich kúpiť na viacerých miestach,“ vysvetlil.

Podmienkou predaja bude, že sa budú predávať spoločne za rovnakú cenu a na mieste predaja musí byť viditeľná tabuľa, na ktorej sa bude zaznamenávať, koľko z ktorého typu trička sa predalo.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.