Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.09.2015, 18:53

Sedem výrokov, ktorými Klaus rozosmial biznismenov na HNClube

Bývalý český prezident Václav Klaus bol dnes exkluzívnym hosťom na diskusnom fóre Hospodárskych novín.

Václav Klaus bol exkluzívnym hosťom diskusného fóra Hospodárskych novín HNClub. Hovoril na vážne témy, ale dokázal biznismenov v sále aj rozosmiať.


Prečítajte si aj: Klaus v HNtelevízii: Teraz je to rovnako pomýlené ako za komunizmu
                            HNtelevízia? To existuje? pýtal sa Klaus. Snáď ma odvysielate aspoň desaťkrát
                            Buďte radi, že máte Fica, odkázal Klaus Slovákom na HNClube
                            Európou sa rozlieva totálny chaos. Schengen sa nám vypomstí, tvrdí Klaus


1. „To je diskriminácia. Ja som čakal, že budem rozprávať tri hodiny,“ odpovedal vtipne Klaus na na to, že má mať len krátky prejav.

2. "Ona bude reportovať do Prahy, čo tu budem hovoriť," povedal Klaus na margo toho, že jeho manželka Lívia Klausová je česká veľvyslankyňa na Slovensku.

3. „Som už unavený človek po živote, bez elánu, bez nápadov. To už odo mňa nemôžete čakať," hovorí Klaus na otázku, či by chcel byť ešte český prezident.

4. „Ale čo už s vami mám robiť, keď ste tam vstúpili." Klaus hovoril, že Slovensku by nikdy neodporučil vstup do eurozóny

5. "Nechcite odo mňa, aby som chválil Česko," reagoval Klaus na otázku, či česká ekonomika funguje.

6. Existuje HNtelevízia? Existuje to?“ pýtal sa do davu s úsmevom na tvári. „Ja by som to veľmi rád videl, pretože už som obetoval trištvrte hodiny svojho času. Videl som, že nejaká kamera na mňa blikala, ale nie som si istý, či niečo také existuje. Takže je to dobrá správa,“ reagoval Klaus na fakt, že si hostia HNClubu môžu s ním pozrieť rozhovor na HNtelevízii.

7. „Chcete hedlajn, tak ja vám ho dám. Postoje Zemana a Fica vítam, ale sú príliš mäkké. Moje postoje sú ďaleko rozsiahlejšie," hovorí Klaus.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.