Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.01.2010, 08:44

Gabor obul slovenských olympionikov

Slovenských olympionikov, ktorí budú reprezentovať Slovenskú republiku na XXI. zimných olympijských hrách v kanadskom Vancouveri, opäť obula nemecká spoločnosť Gabor, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1996.

Pre všetkých členov výpravy, vrátane trénerov a funkcionárov, firma zabezpečila spolu 330 párov obuvi, v ktorej budú po prvý raz kráčať na otváracom ceremoniáli. Je to teda spoločenská a vychádzková obuv značiek Gabor a Camel active. Pre ženskú časť tímu vyrobili topánky od čísla dva a pol po číslo 11 a u panských modelov od čísla šesť po číslo 14, informoval obchodný manažér spoločnosti Aleš Pavelka. Gabor tak nadviazal na spoluprácu so Slovenským olympijským výborom, ktorá trvá už jubilejných desať rokov, od letnej olympiády v roku 2000 v Sydney.

Nadnárodná spoločnosť Gabor Shoes AG je jedným z oficiálnych partnerov iba slovenskej reprezentácie, hoci má výrobné závody okrem Bánoviec nad Bebravou aj v Nemecku a Portugalsku. "Radi sme podporili slovenský tím, Gabor chce takýmto spôsobom zdôrazniť svoju silnú väzbu na Slovensko ako jedno z najdôležitejších pôsobísk koncernu," uviedol konateľ spoločnosti Gabor v Bánovciach nad Bebravou Juraj Vodička.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.