Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.07.2007, 13:35

Európska komisia vyhlásila Novinársku cenu 2007

Európska komisia vyhlásila súťaž o Novinársku cenu 2007 (Journalist Award 2007) pre žurnalistov printových a internetových médií, ktorí do súťaže môžu prihlásiť články na tému "Za rozmanitosť. Proti diskriminácii". Do súťaže sa môžu zapojiť novinári zo všetkých 27 štátov EÚ. Agentúru SITA informovala PR manažérka Katarína Selecká z Omnimedia Public Relations. "Články na tému rozmanitosti alebo diskriminácie na základe rasového alebo etnického pôvodu, viery či náboženského presvedčenia, veku, postihnutia, sexuálnej orientácie alebo pohlavia môžu byť napísané v ktoromkoľvek z 23 oficiálnych jazykov EÚ," uviedla Selecká s tým, že musia byť publikované v médiu, ktoré sídli v ktoromkoľvek členskom štáte EÚ.
Prihlášky do súťaže možno nájsť na webovej stránke http://www.journalistaward.stop-discrimination.info/. Prijímajú ich do 30. septembra.
Tento rok udelia aj špeciálnu cenu Európskeho roku rovných príležitostí pre všetkých.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.