Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.04.2021, 12:06 Aktualizované dňa 12.04.2021 o 12:38

Generálna prokuratúra rieši obsah výhražných správ adresovaných šéfke ŠÚKL

Generálna prokuratúra sa zaoberá výhražnými správami adresovanými riaditeľke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv Zuzane Baťovej a jej rodine.

Generálna prokuratúra sa zaoberá výhražnými správami adresovanými riaditeľke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzane Baťovej a jej rodine. Informoval hovorca Generálnej prokuratúry Dalibor Skladan.

​"Prokurátorka GP SR Barbora Hubertová, ktorá je poverená vedením oddelenia násilnej a všeobecnej kriminality, dnešného dňa uložila Krajskej prokuratúre Bratislava zabezpečiť v trestnom konaní dôsledné preverenie obsahu medializovaných správ, adresovaných riaditeľke ŠÚKL," spresnil hovorca.

Doplnil, že v uvedenej veci sa bude konať ako o podozrení z trestného činu nebezpečného vyhrážania. V trestnom konaní bude vykonávať dohľad generálna prokuratúra.

Podľa medializovaných informácií sa mali riaditeľke ŠÚKL Baťovej a jej rodine vyhrážať prostredníctvom mailovej komunikácie smrťou.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.