Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.03.2021, 09:58 Aktualizované dňa 29.03.2021 o 11:14

NAKA zasahovala u exmanželky najbohatšieho Slováka

Akcia má súvisieť so závažnou násilnou trestnou činnosťou.

NAKA zasahovala u exmanželky najbohatšieho Slováka
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v dome exmanželky najbohatšieho Slováka Ivana Chrenka. Vyšetrovatelia vykonávali prehliadky v Záhorskej Bystrici.

Akcia má súvisieť so závažnou násilnou trestnou činnosťou, informuje televízia JOJ na svojom webe.

"Medializovaný zásah NAKA nijak nesúvisí s naším majoritným vlastníkom Ivanom Chrenkom, ani s jeho podnikateľskými či súkromnými aktivitami. Zásah prebiehal v nehnuteľnosti, ktorá nie je vo vlastníctve nášho majoritného vlastníka, a v ktorej ani nebýva," reaguje Chrenkova firma HB Reavis.

"Potvrdzujeme, že dnes ráno bol vykonaný zásah NAKA u zamestnanca servisnej spoločnosti, ktorý sa pracovne zdržiava v správcovskom dome na pozemku V. Chrenkovej. Zásah NAKA smeroval len voči tomuto zamestnancovi v súvislosti s jeho súkromnými aktivitami a nemá nič spoločné s našou mandantkou, jej rodinnými príslušníkmi, ani so žiadnymi osobami s rovnakým priezviskom ako má naša mandantka," stojí v stanovisku právneho zástupcu Chrenkovej.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.