°C
Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_novinyČesko aktuálne patrí z hľadiska šírenia koronavírusu medzi najhoršie krajiny v Európe. Pre HNtelevíziu to povedal štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Martin Klus.
Naši západní susedia hlásia v posledných dňoch pravidelne nové rekordy. V utorok Česi odhalili 1 675 prípadov pri 16 852 testoch, v stredu už 2 137 pri 17 444 testoch. Dnes to už bolo 3 130 nakazených z 17 890 otestovaných vzoriek.
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 62% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.