Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.06.2020, 11:25

Tunel Sitina i diaľnica D1 budú uzatvorené. Vodiči musia počítať s obmedzeniami

Polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými treba počítať počas najbližších dní.

Tunel Sitina
Zdroj: TASR

Tunel Sitina a diaľnica D1 v Bratislave budú cez víkend uzatvorené. Polícia v tejto súvislosti upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými treba počítať počas najbližších dní. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Obmedzenia tunela Sitina

Obe rúry tunela Sitina budú uzatvorené od piatka od 22.00 h do soboty do 10.00 hod., a v rovnakom čase aj zo soboty na nedeľu. Premávka bude presmerovaná na cestu I/2 (Lamačská cesta, Mlynská dolina).

Od soboty od 23.00 hod. do nedele do 1.00 hod. bude uzatvorená diaľnica D1 v smere od Prístavného mosta na Most Lafranconi, obchádzka bude možná po Einsteinovej ulici.

Uzatvorená diaľnica D1

Následne od 1.30 hod. do 2.30 hod. bude uzatvorená diaľnica D1 od Prístavného mosta v smere na Senec, v tomto prípade bude obchádzka možná cez Bajkalskú ulicu.

Nakoniec od 3.00 do 5.00 hod. bude diaľnica D1 úplne uzatvorená od Senca (9,8 kilometra (km) diaľnice D1) v smere na Prístavný most, obchádzka bude možná po Einsteinovej ulici.

"Vodičov žiadame, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili svoju pozornosť, trpezlivosť, riadili sa pokynmi polície prípadne príslušným dopravným značením," poznamenal Szeiff.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.