Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.03.2020, 20:20

Kotlebova poslankyňa reagovala na škandál. Strane ĽSNS ponúkla svoj mandát

Danica Mikovčáková reagovala na medializované fotografie a inzerát z minulosti, kde s manželom hľadali páry na bisexuálny vzťah.

Kotlebova poslankyňa reagovala na škandál. Strane ĽSNS ponúkla svoj mandát
Zdroj: HN/Peter Mayer

Novozvolená poslankyňa do Národnej rady (NR) SR za ĽSNS Danica Mikovčáková ponúkla v utorok po škandále vedeniu strany svoj mandát.

Reagovala tak na medializované fotografie a inzerát z minulosti, kde s manželom hľadali páry na bisexuálny vzťah.

"Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes," uvádza sa vo vyjadrení manželov, ktorí v tejto súvislosti podávajú trestné oznámenie.

Okrem Mikovčákovej, ktorá ponúka svoj poslanecký mandát, sa jej manžel Ján Mikovčák ešte v pondelok (2. 3.) vzdal funkcie krajského predsedu, ako aj členstva v ĽSNS.

V sobotných (29. 2.) voľbách do NR SR skončilo ĽSNS so ziskom 7,97 percenta hlasov na štvrtom mieste. V parlamente mu patrí 17 kresiel.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.