Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.02.2020, 08:57

V okolí Bratislavy treba počítať s kolónami. Stalo sa tu viacero nehôd

Kolóny sa tvoria na všetkých hlavných ťahoch.

V okolí Bratislavy treba počítať s kolónami. Stalo sa tu viacero nehôd
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Premávku v Bratislave komplikuje v stredu ráno viacero nehôd. Informujú o nich Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Kolóny sa tvoria na Moste Apollo v smere do Petržalky, kde podľa Stella centra došlo k zrážke viacerých áut. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Miháliková.

Ďalšia nehoda sa stala v Bratislave na Einsteinovej, v smere na Prístavný most a na D1 pred Prístavným mostom, na úrovni Prievozu, v smere od Gagarinovej. Vodiči sa tu zdržia desať až 35 minút.

Zdržanie do 35 minút vodičov čaká v Dunajskej Lužnej, v smere do Rovinky a Bratislavy a približne 30 minút v Ivanke pri Dunaji, v smere od Bernolákova do Bratislavy.

So zdržaním do 25 minút musia rátať v Bratislave na Hradskej v smere do centra a 20 minút sa zdržia na diaľnici D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, na diaľnici D1 pred vjazdom do hlavného mesta, pred Prístavným mostom v smere zo Senca a medzi Mostom pri Bratislave a Hornými Dielmi.

Kolóny sa tvoria na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, kde si vodiči počkajú 15 minút. Desať minút sa vodiči zdržia na Račianskej v smere do mesta a z Čiernej Vody a z Vajnôr v smere do Bratislavy.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.