Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.01.2020, 09:57 Aktualizované dňa 29.01.2020 o 10:55

Bratislavu zasiahlo ráno husté sneženie, na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny

Na viacerých miestach v hlavnom meste dokumentujú dopravné nehody.

Husté sneženie spôsobilo v stredu ráno v Bratislave dopravné komplikácie. Situácia nebola ideálna ani predtým, nepriaznivé počasie ju ešte zhoršilo. V meste evidujú viac ako desať nehôd a na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny.

Vodiči na bratislavských cestách hlásia viacero nehôd. Nehodu vodiči hlásia na Rybničnej ulici na úrovni cudzineckej polície, úsek je neprejazdný, a na výjazde zo Stromovej na Pražskú je z dôvodu nehody neprejazdný podjazd.

Na Pražskej ulici pri odbočke na Prokopa Veľkého v smere na Patrónku sa zrazili dve osobné autá. Rovnako sa zrazili dve osobné autá v Rači Pri Šajbách smerom do Vajnôr a na Pražskej pri odbočke na Šípkovú smerom do Lamača, kde blokujú jeden pruh.

Zelená vlna RTVS hlási nehodu aj na Pionierskej ulici, kde sa zrazili dve osobné autá, vodiči prejdú striedavo v jednom pruhu.

Najhoršia situácia je na diaľničnom obchvate v smere do Petržalky, vodiči si v zápchach postoja už od Zlatých pieskov.

Sneženie ovplyvnilo aj mestskú hromadnú dopravu, najmä v kopcovitých oblastiach hlavného mesta. 

"Prerušená premávka trolejbusov na Mudroňovej, Kuklovskej, Vlárskej, Kolibe z dôvodu nezjazdnosti cesty. Cestujúcej verejnosti sa ospravedlňujeme," informuje na svojej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.