Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.11.2019, 13:36 Aktualizované dňa 29.11.2019 o 13:57

V Bratislave sa zrazil trolejbus s nákladným a osobným autom. Hlásia zranených

Nehoda v Bratislave
Zdroj: Dopravný podnik Bratislava

V Bratislave na Svätoplukovej ulici sa zrazil trolejbus s osobným a nákladným autom. Na mieste sú zranení. Premávka v tomto úseku je prerušená aj pre individuálnu dopravu. Dopravný podnik Bratislava o tom informuje na sociálnej sieti.

Trolejbusy odkláňajú na alternatívne trasy. Linka 202 premáva po rovnakej trase ako linka 201, teda Dolné hony - Trhovisko - Račianske mýto - Hlavná stanica. Linka 205 premáva po trase Trnávka - Zimný štadión - Trhovisko - Dulovo námestie - Cvernovka - Autobusová stanica - Nemocnica svätého Michala.

Linka 212 premáva odklonom po trase Cintorín Vrakuňa - Trhovisko - Račianske mýto - Kramáre - Železničná stanica Železná studienka.

Informácie o počte zranených sa rôznia. Hovorkyňa Operačného strediska zdravotnej záchrannej služby (OS ZZS) Alena Krčová pre TASR uviedla, že zdravotní záchranári evidujú dvoch ľahko zranených. Z Dopravného podniku Bratislava uviedli, že na mieste nehody je šesť zranených.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.