Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.11.2019, 18:00

Počas Vianoc prišlo toľko objednávok, že sme museli stopnúť web, spomína spoluzakladateľka Pet Farm Family

Pozrite si príbeh Pet Farm Family v Success Story HNtelevízie.

Pet farm family vyrába zdravé jedlo pre psy a mačky. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a dnes má dovedna 16 zamestnancov.

Jej spoluzakladateľkou je Alie Lengyelová. Tá vysvetľuje, že nápad vznikol potom, čo do života jej rodiny vstúpil domáci miláčik, pes Sušienka. 

"Nikdy som v obchode nenašla nič, čo by dosahovalo potrebnej kvality, ktorá bola pre môjho chlpáča potrebná a nakoľko má Sušienka veľmi citlivý žalúdok, bolo pre mňa jasným signálom, že jej musím začať variť sama," povedala.

"Prvý úspech sa dostavil asi v období, keď sme začínali, kedy sme rozbehli beta verziu webu, kde prišlo počas Vianoc toľko objednávok, že sme museli náš web stopnúť, pretože sme to nestíhali," povedala spoluzakladateľka. 

Pet Farm Family má zaplatené reklamy na Facebooku, Instagrame a "potom máme zaplatenú našu Šárku, ktorá sa stará o napríklad vypisovanie balíčkov," povedala Lengyelová. 

Príjemný "touch", ktorý do svojich zásielok Pet Farm Family dáva, je ručne písaný odkaz s menom domáceho miláčika. "Nikdy, pokiaľ teda vieme meno, ho tam nezabudneme dať," dodala Lengyelová. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.