Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.11.2019, 14:13 Aktualizované dňa 21.11.2019 o 14:32

"Na prípade pracujú najskúsenejší kriminalisti." Polícia informovala o smrti Violy Macákovej

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia a prípad prebral odbor kriminálnej polície.

Polícia vykonala desiatky procesných úkonov, výsluchy a domové prehliadky v súvislosti s vraždou Violy Macákovej, ktorá bola dobitá na smrť a nájdená v bratislavskom prístave 11. novembra. Polícia neprezradila, s akými verziami pracuje.

​"Boli pribratí znalci z rôznych odvetví. Skúmanie stále prebieha. Na prípade pracujú najskúsenejší kriminalisti, ktorí majú dostatočnú prax pri podobných prípadoch," povedal riaditeľ Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave Adrian Pavlík.

Dodal, že tento prípad vnímajú ako najvyššiu prioritu. "Našim snažením je objasnenie tohto prípadu. K tomuto prípadu pristupujeme s najväčšou ," doplnil Pavlík.

11. novembra Krátko po 9. hodine prijalo operačné stredisko záchranárov od zamestnancov prístavu hlásenie, že medzi mostom Apollo a prístavným mostom našli dobitú ženu. Mala byť stále pri vedomí, no podchladená a zvíjala sa od bolesti, stále sa však snažila komunikovať.

Na rôznych častiach tela mala mať ťažké zranenia. Záchranári bojovali o jej život, no počas prevozu do nemocnice zomrela.

Polícia o prípade vyše týždňa neinformovala. V pondelok doobeda vydali stanovisko na sociálnej sieti.

"Po príchode na miesto policajti zistili, že na uvedenom mieste sa nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Privolaní záchranári sa ženu pokúsili oživiť, avšak bezúspešne. Privolaný súdny lekár na mieste cudzie zavinenie nevylúčil ani nepotvrdil a pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva," uviedla polícia.

Podľa portálu noviny.sk mal ženu páchateľ alebo skupina páchateľov tĺcť po členkoch, mala rozsiahle devastačné poranenia análneho otvoru od neznámeho predmetu a zlomený stavec.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia a prípad prebral odbor kriminálnej polície.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.