Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.11.2019, 11:32

Záhadné okolnosti prípadu na smrť dobitej ženy: Čo o ňom vieme?

Polícia o prípade informovala, až keď sa mu začali venovať médiá.

V prípade vraždy 34-ročnej Violy zo Sniny, ktorú našli dobitú v bratislavskom prístave, zostáva množstvo nejasností. Tie vyvoláva najmä fakt, že polícia o prípade dlho mlčala a aj následne poskytla len strohé informácie. 

Polícia dnes potvrdila, že obeť bola nájdená ešte v pondelok 11. novembra s početnými zraneniami, ktorým podľahla. Žiadne ďalšie detaily však neposkytla s tým, že utajenie prípadu môže pomôcť chytiť páchateľa. 

​Rôzne informácie však priniesli médiá. Ako prvá o prípade informovala na svojom webe televízia Joj. Podľa jej informácií mali záchranári dostať hlásenie v pondelok 11. novembra krátko po deviatej hodine ráno. Violu mal vo vážnom stave objaviť náhodný okoloidúci. Na mieste sa ju pokúšali oživovať, avšak neúspešne. Televízia informovala aj o brutálnom spôsobe vraždy. 

"Bola doslova ubitá na smrť," píše Joj s odvolaním sa na svoj zdroj. "Dosiaľ neznámy páchateľ alebo páchatelia ju mali tĺcť po členkoch, mala rozsiahle devastačné poranenia análneho otvoru od neznámeho predmetu, dokonca jej zlomili stavec," popísali ďalej jej zranenia. 

Bratislavské noviny doplnili, že polícia počas minulého týždňa vyhlásila po Viole Macákovej zo Sniny pátranie a to i napriek tomu, že jej totožnosť už v tom čase museli poznať.

Web Nového Času doplnil informácie o tom, že Viola mala byť na miesto, kde ju našli, privezená a pravdepodobne bola aj sexuálne napadnutá. Oblečenú mala mať len sukňu, silonky a sveter. Topánky podľa Nového Času našli asi 50 metrov od nej.

Viola pracovala 12 rokov ako modelka a veľa času strávila v zahraničí. Venovala sa aj fotografovaniu, zábery z jej ciest vystavovali na samostatnej vernisáži. V súčasnosti pracovala v jazykovej škole, študovala na vysokej škole a plánovala sa usadiť v Bratislave. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.