Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.11.2019, 17:10

Bratislava zažije dopravné obmedzenia. Dôvodom je výstavba diaľnice D4

Dôvodom dopravných obmedzení je vkladanie nosníkov budúceho diaľničného mosta na diaľnici D4.

Bratislavský obchvat
Zdroj: TASR/P.Neubauer

V Bratislave a jej blízkom okolí si počas nasledujúceho víkendu vyžiada výstavba diaľnice D4 dopravné obmedzenia pri Jarovciach a aj uzáveru križovatky Studené.

TASR o tom informoval koncesionár projektu bratislavského nultého obchvatu (diaľnica D4 a rýchlostná cesta R7), spoločnosť Zero Bypass Limited.

​Od piatka (8. 11.) zhruba od 23.00 h do pondelka (11. 11.) do 4.00 h je naplánovaná úplná uzávera cesty III/1020 Jarovce – Petržalka.

Dôvodom je vkladanie nosníkov budúceho diaľničného mosta na diaľnici D4. Obchádzková trasa povedie cez Jarovce – Rusovce a cestu I/2. Bude značená prenosným dopravným značením.

Od piatka, približne od 22.00 h, do pondelka do 4.00 h je taktiež naplánovaná úplná uzávera cesty II/572 v križovatke Studené, a to z dôvodu rekonštrukcie povrchovej vrstvy vozovky v tomto úseku.

Obchádzkové trasy budú značené prenosným dopravným značením.

Budú vedené smerom od Lehníc/Šamorína do Bratislavy cez Hubice, Zlaté Klasy, Tomášov, Malinovo a Most pri Bratislave.

Smerom od Štvrtka na Ostrove do Bratislavy cez Čakany, Tomášov, Malinovo a Most pri Bratislave. Smerom od Bratislavy bude doprava vedená cez Most pri Bratislave, Malinovo, Tomášov a Štvrtok na Ostrove/Zlaté Klasy.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.