Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.10.2019, 09:05

V Bratislave sa tvoria kolóny. Vodiči hlásia zdržanie na viacerých miestach

Vodiči smerujúci do centra musia rátať s 10 až 20-minútovým zdržaním v kolónach.

V Bratislave sa tvoria kolóny. Vodiči hlásia zdržanie na viacerých miestach
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Doprava na vjazdoch do Bratislavy je spomalená, vodiči smerujúci do centra musia rátať s 10 až 20-minútovým zdržaním v kolónach. Informuje o tom Zelená vlna RTVS i Stellacentrum - centrum dopravných informácií.

"Kolóna sa vytvára v Bratislave na diaľničnom úseku D1 pred Prístavným mostom v smere zo Senca, zdržanie je 10 minút," konkretizuje Zelená vlna RTVS.

Približne 15 minút sa podľa Stellacentra zdržia vodiči prichádzajúci do hlavného mesta z opačnej strany, po diaľnici D2, kolóny sa vytvárajú za Stupavou.

"Na ulici Svornosti a na Popradskej ulici, rovnako tak na Hradskej ulici v smere od Vrakune do centra je zdržanie 20 minút," uvádza ďalej Stellacentrum.

Rovnako 20-minútové spomalenie v kolóne čaká na tých, ktorí smerujú do Bratislavy cez Dunajskú Lužnú. Z Čiernej Vody a z Vajnôr hlási Stellacentrum 10 a z Ivanky pri Dunaji v smere od Bernolákova do Bratislavy 15-minútové zdržanie.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.