Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.09.2019, 15:20

Matovič a Hlina si v priamom prenose nič nedarovali. Trend je zúfalý. Igor už ľudí nebaví, povedal šéf KDH

Podľa Alojza Hlinu Igor Matovič svojími krokmi ukazuje len to, že mu nevychádzajú prieskumy.

Šéf OĽaNO Igor Matovič a šéf KDH Alojz Hlina si v priamom prenose v relácii Na Telo na Markíze nič nedarovali. Smerovali si ostré slová. Matovič považuje spojenie hnutia OĽaNO s maďarskou stranou SMK do parlamentných volieb za správne, Hlina mu na to reagoval, že takýmto spôsobom položí Maďarov na zem.

Hlina: Matovič už ľudí nebaví

"Nech to stojí čokoľvek a nech nám to aj prinesie jedno percento vo voľbách. Volič SMK je antificovský, a ak má takýto volič zostať odstrčený v kúte vo finálnej bitke o Slovensko, tak to bude mimoriadne nezodpovedné," skonštatoval Matovič o spojení s SMK.

Podľa Hlinu Matovič svojími krokmi ukazuje len to, že mu nevychádzajú prieskumy. "Platforma OĽaNO Odvážne je jeden blud, ktorý sa nechytá. Ešte potrebujú odkomunikovať návrat zblúdiilého Holanďana Vašečku, ktorý je raz tam, raz tam. Celé to namerali a vyšlo im to úplne zúfalo," povedal reagoval Hlina.

Dodal, že Matovič už ľudí nebaví. "Matovič je v televízii častejšie ako reklama na mobilných operátorov. A trend je zúfalý. Už to unavuje, už tých desať rokov bolo veľa v politike. Neviem koľko miliónov je preč a nič z toho. Už to ľudi nebaví," pokračoval šéf KDH. 

Matovičovo očakávanie

Líder hnutia OĽaNO očakával, že sa kresťanské strany dajú dokopy. Podľa jeho slov ho vlastné percentá nezaujímajú a vo voľbách drží palce KDH. "Ak to nedá KDH, tak to nedá celé Slovensko."

Predseda KDH si tiež myslí, že trojkoalícia PS-Spolu, KDH a Za ľudí môže vytvoriť silný blok a vyhrať voľby. Taktiež by dal šancu rokovaniam so stranou Sme rodina.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.