Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.07.2019, 11:50

SNS kritizuje Šefčoviča, že si zastal svojho homosexuálneho zamestnanca. Vyhráža sa, že stratí ich podporu

  • Podľa SNS podivná rodina tvorená dvomi chlapmi a dvoma novorodencami je priamym dôsledkom zvláštneho uvažovania ľudí pohybujúcimi sa vo vnútri inštitúcií EÚ.
  • SNS sa vyhráža, že Šefčovič u nej nebude mať podporu.
SNS kritizuje Šefčoviča, že si zastal svojho homosexuálneho zamestnanca.  Vyhráža sa, že stratí ich podporu
Zdroj: TASR/Martin Baumann

SNS kritizuje eurokomisára Maroša Šefčoviča, dôrazne odmieta Bruselom aj Šefčovičom tolerované hazardovanie s prirodzenou, biologickou podstatou rodu.

Kritika na Šefčoviča

SNS ako dôvod uvádza, že Šefčovičov zamestnanec v komisii, Izraelčan Dan Sobovitz si spolu s partnerom Francúzom Grégorym Merlym nechali u náhradnej matky vynosiť dve nimi oplodnené vajíčka od anonymných darkýň.

"Ich deti z vajíčok od neznámych matiek, ktoré im (údajne za 100-tisíc Eur) vynosila náhradná matka sa teraz podľa práva EÚ chystajú vychovávať v spoločnej domácnosti v Berlíne," píše sa v tlačovej správe strany Andreja Danka.

SNS sa vyhráža, že Šefčovič u nej nebude mať podporu. "Upozorňujeme pána podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča, aby sa nepodieľal na eticky neprijateľných manipuláciách homosexuálnej komunity s novorodencami. Inak sa už nebude môcť spoliehať na dôveru Slovenskej národnej strany, ani jej podporu pri štátnej nominácii na niektorý zo zodpovedných postov v Európskej únii, čo veríme pochopí aj predseda vlády pán Peter Pellegrini," píše sa ďalej v tlačovej správe. 

SNS hovorí o zvláštnom uvažovaní

Podľa SNS podivná rodina tvorená dvomi chlapmi a dvoma novorodencami je priamym dôsledkom zvláštneho uvažovania ľudí pohybujúcimi sa vo vnútri inštitúcií EÚ. 

"Potvrdzuje to aj nedávne vyjadrenie slovenského podpredsedu Európskej komisie pána Šefčoviča k správaniu sa jeho asistenta, že: „vnímanie rodiny spadá pod slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia a nejde proti žiadnej európskej hodnote či legislatíve," uvádza sa v správe. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.