Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.06.2019, 12:46 Aktualizované dňa 26.06.2019 o 13:49

Zlatica Kušnírová by mala v parlamentných voľbách kandidovať za OĽaNO. Matovič to označil za hoax

Minulý týždeň sa zúčastnila aj na tlačovej konferencii, na ktorej ju Igor Matovič odprezentoval ako najnovšiu posilu a jednu z tvárí platformy. 

Zlatica Kušnírová by mala v parlamentných voľbách kandidovať za OĽaNO. Matovič to označil za hoax
Zdroj: TASR – František Iván

Matka zavraždenej Martiny Kušnírovej, Zlatica Kušnírová, bude v parlamentných voľbách kandidovať za Obyčajných ľudí. S odvolaním sa na dva zdroje z prostredia hnutia o tom informuje na svojom webe týždenník Týždeň. 

Kušnírová má byť členkou platformy Odvážne. 

Igor Matovič v statuse na Facebooku správu označil za hoax. "Bez hanby napíšu výmysel, že zajtra ideme na tlačovke oznámiť, že Zlatica Kušnírová bude kandidovať za OĽaNO. A ešte k tomu napíšu, že to majú preverené z dvoch zdrojov. Špinavosť - s jediným cieľom - za každú cenu dostať z pani Kušnírovej záväzok, že kandidovať nebude," napísal Matovič. Zdroje Týždňa označil za vymyslené. 

Minulý týždeň sa zúčastnila aj tlačovej konferencie, na ktorej ju Matovič odprezentoval ako najnovšiu posilu a jednu z tvárí platformy. 

"Je najsilnejším majákom boja proti korupcii na Slovensku," povedal o nej vtedy. "Dnes všetci na Slovensku vedia, že Zlatica Kušnírová už nebojuje len za vyšetrenie dvoch vrážd, ale bojuje za spravodlivosť a proti korupcii," dodal.

Na otázku, či chce vstúpiť aj do veľkej politiky vtedy odpovedala, že sa nad tým zatiaľ vôbec nezamýšľala.

HN sa snažia získať aj stanovisko Igora Matoviča.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.