Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.06.2019, 18:54

Veľká protidrogová akcia. NAKA zadržala v Podunajských Biskupiciach viac ako 20 ľudí

Okrem zadržania osôb, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel.

Protidrogová akcia
Zdroj: Facebook Polície SR

V bratislavských Podunajských Biskupiciach zadržali vo štvrtok (20. 6.) pri veľkej protidrogovej akcii viac ako 20 osôb. Hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka pre TASR povedal, že akcia vyplynula z operatívno-pátracej činnosti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA).

"Išlo o realizáciu akcie 'ROKOK' zameranej na drogovú trestnú činnosť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice," spresnil Slivka.

Okrem zadržania osôb, o čom v čase akcie informovala polícia na sociálnej sieti, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel.

Zaistili pri tom veci, ktoré budú podrobené znaleckému skúmaniu kriminalistickými expertmi.

"Vzhľadom na prebiehajúce úkony trestného konania nie je možné v súčasnosti poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu objasnenia alebo vyšetrenia predmetnej veci," uviedol Slivka.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.