> > >

Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.05.2019, 16:03

Obmedzenia na D1. Na Triblavine spomalia vodičov práce na presmerovaní dopravy

Po skončení stavebných prác 31. mája bude diaľnica prejazdná opäť v troch zúžených jazdných pruhoch v každom smere.

Obmedzenia na D1.  Na Triblavine spomalia vodičov práce na presmerovaní dopravy

Na diaľnici D1, v úseku Triblavina neďaleko Bratislavy, spomalia vodičov práce na presmerovaní dopravy. Upozorňuje na to Národná diaľničná spoločnosť (NDS).

Dopravné obmedzenia budú súvisieť s prestavbou dočasného dopravného značenia pre potreby výstavby križovatky Triblavina na opačnej strane D1, v ľavom jazdnom páse, smer Trnava - Bratislava.

Vo štvrtok ráno (23. 5.) od 07.00 h sa začnú krátkodobé obmedzenia dopravy z troch do jedného jazdného pruhu v smere Bratislava-Senec, z dôvodu zvárania kanálových poklopov. Obmedzenie bude ďalej pokračovať od štvrtka od 19.00 hod. do 31. mája do 06.00 hod.

NDS postupne začne s presmerovaním dopravy na novorozšírený pravý jazdný pás diaľnice D1 (Bratislava - Trnava). "Preto zhruba v 17. až 19. kilometri je potrebné rátať s priebežným obmedzovaním dopravy, ktoré spočíva najmä v krátkodobom znižovaní počtu jazdných pruhov a znižovaní najvyššej povolenej rýchlosti v obidvoch smeroch," spresnila NDS.

Po skončení stavebných prác 31. mája bude diaľnica prejazdná opäť v troch zúžených jazdných pruhoch v každom smere.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.