Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.04.2019, 08:47

Na viacerých úsekoch v Bratislave sa tvorili kolóny

Dopravu v Bratislave komplikovali nehody.

Na viacerých úsekoch v Bratislave sa tvorili kolóny
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Vodiči sa v utorok ráno zdržali na viacerých bratislavských úsekoch, ako aj pri vjazde do mesta. V kolónach si počkali do 30 minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Zelená vlna upozornila na nehodu na Dvojkrížnej pri obchodnom centre smerom do centra, kde sa vodiči zdržia asi 20 minút.

Pokazený autobus blokoval jeden pruh v Bratislave za Rusovcami smerom do mesta, pri odbočke na Jarovce.

Polhodinu sa podľa Zelenej vlny zdržali vodiči na D1 od Zlatých Pieskov po Prístavný most a na starej Seneckej od Bernolákova do Bratislavy. Asi 25 minút hlásili vodiči zdržanie na Slovnaftskej smerom do mesta.

Kolóny sú aj na Račianskej a Rožňavskej smerom do centra, kde sa vodiči zdržia 20 minút. Zdržanie 15 minút hlásia v Bratislave na zjazde z D1 na Bajkalskú do centra, na Ulici Svornosti v smere do centra, na Pražskej v oboch smeroch a v Moste pri Bratislave smerom do Bratislavy.

Zhustená premávka bola podľa Stella centra aj na Popradskej v smere do centra, kde sa vodiči zdržali do 20 minút. Na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy bolo zdržanie do desať minút.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.