Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.04.2019, 08:30

V Bratislave sa tvoria kolóny, vodiči sa zdržia do 20 minút

Dopravu v Bratislave komplikujú aj nehody.

V Bratislave sa tvoria kolóny, vodiči sa zdržia do 20 minút
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

So zdržaním desať až 20 minút musia v piatok ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Do 20 minút sa vodiči zdržia na ulici Svornosti, na Popradskej v smere do mesta a v Dunajskej Lužnej v smere do Rovinky a Bratislavy.

Zdržanie do 15 minút vodiči hlásia v Moste pri Bratislave v smere do hlavného mesta, ale aj v Ivanke pri Dunaji v smere od Bernolákova do Bratislavy.

S približne desaťminútovými kolónami je potrebné podľa Stella centra počítať na viacerých úsekoch.

Napríklad na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, na Račianskej v smere do mesta, na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom v smere od Senca.

Podľa Zelenej vlny RTVS sa v piatok v ranných hodinách stala dopravná nehoda na Bajkalskej pri jednom z obchodných centier v smere do centra. Zrazili sa tu tri autá, blokovaný je jeden stredný pruh.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.