Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.04.2019, 09:00 Aktualizované dňa 18.04.2019 o 09:30

Hasiči hlásia vážnu nehodu v Bratislave. Po zrážke trolejbusu s autobusom je 12 zranených

Šancova ulica je obojsmerne uzavretá, škoda spôsobená nehodou je predbežne vyčíslená na 50-tisíc eur.

Hasiči hlásia vážnu nehodu v Bratislave. Po zrážke trolejbusu s autobusom je 12 zranených
Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti informuje o vážnej dopravnej nehode v Bratislave. Po zrážke trolejbusu s autobusom na Šancovej ulici sa zranilo 12 ľudí. Ulica je obojsmerne uzavretá.

"Desiatka hasičov z Bratislavy momentálne zasahuje pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na Šancovej ulici v Bratislave. Pri nehode došlo k zrážke autobusu a trolejbusu mestskej hromadnej dopravy. Následkom nehody utrpelo 12 cestujúcich zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia. Šancova ulica je momentálne uzavretá v oboch smeroch," píše prezídium.

Celková škoda spôsobená dopravnou nehodou je predbežne vyčíslená na približne 50-tisíc eur, informuje bratislavská polícia na sociálnej sieti. Presné príčiny a okolnosti, ktoré nehode predchádzali, policajti vyšetrujú.

​Pre dopravnú nehodu je prerušená premávka trolejbusov a autobusov v Bratislave na Šancovej ulici smerom od Trnavského mýta na Pražskú, uvádza Dopravný podnik Bratislava (DPB).

Linky 21, 61, 63, 201, 204, 209 sú odklonené a linka 64 nepremáva. Na dotknutých linkách treba podľa DPB počítať s obmedzenou a nepravidelnou premávkou. Obmedzenia trvajú od 8.00 do 10.00 h.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.