Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.04.2019, 15:50

Sociálne siete mi zarobili na nový dom, vyhlásil Rytmus. Prečo sa vyhýba politike?

Preraziť na Instagrame je podľa Rytmusa veľmi jednoduché.

O politike nehovorí, pretože ju nesleduje. "To je tak, keby som od vás chcel, že: Sledujete rap?" povedal známy slovenský raper Rytmus pre HNtelevíziu.

"Žijem hudbou, mojou rodinou a to je asi všetko. Čo mi viac k životu chýba? Nesledujem to, lebo sa ma to nedotýka," dodal k téme politika Rytmus v rozhovore z júna 2018. Doplnil, že si život zariadil tak, aby sa ho politika nedotýkala.

Preraziť na Instagrame je podľa neho veľmi jednoduché. "Proste môžem teraz urobiť selfie, dám fotku a poviem, že dnes som robil príjemný rozhovor. To je celé. Iba zdieľam to, čo žijem," vysvetlil.

Tvrdí, že na Instagrame sa dá aj dobre zarábať. "Sociálne siete mi kúpili dom," vyhlásil Rytmus, ktorý bude hosťom na HNInspire.

HNInspire začíname s kráľom hiphopu, ktorého mnohí milujú, ale aj mnohí nenávidia. Nemôžeme mu však uprieť, že je biznisman. Všade je o ňom počuť, každý ho pozná. Vypredáva všetky predstavenia, získava platinové albumy akoby lúsknutím prsta, a má aj vlastnú značku. Dámy a páni, prijmite naše pozvanie a príďte sa spýtať Rytmusa na to, čo vás zaujíma, bez okolkov, bez servítky a absolútne otvorene. Registrovať sa môžete TU.

KEDY: streda, 24. 4. 2019. o 19:00

KDE: HubHub Twin City C, Mlynské nivy 16, Bratislava

Ďalšie informácie môžete získať vo facebookovej udalosti.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.