Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.02.2019, 00:00

Na Fica či Danka má jasný názor. Čaputovej sa však ľudia najčastejšie pýtajú, kedy sa vzdá v prospech Mistríka

HN strávili jeden deň kampane s prezidentskou kandidátkou Zuzanou Čaputovou. Na diskusiu za voličmi odcestovala na Myjavu.

Pred redakciou HN nastupujeme do auta ku kampaňovej manažérke kandidátky na prezidentku. S Veronikou Gulášovou mierime do Pezinka, kde býva Zuzana Čaputová. „My sme zamierili kampaň na mladého voliča, ale máme 400 bilbordov,“ hovorí Gulášová.

O pár sekúnd neskôr míňame na výpadovke z Bratislavy bilbord s fotografiou Čaputovej. Je roztrhaný. „To musíme dať opraviť,“ skonštatuje kampaňová manažérka, ktorá je jednou zo zakladajúcich členov Progresívneho Slovenska.

V Pezinku prechádzame popri areáli Špeciálnej prokuratúry, po chvíli odbočujeme na novovybudovanú štvrť, kde pre domom stojí Zuzana Čaputová, ktorá svoju kampaň rozbehla koncom mája minulého roka.

Po rýchlom zvítaní presadáme do auta k prezidentskej kandidátke. Za nami sa pohýna auto s jej tímom a dvoma „kampaňovými“ psami, krížencami z útulku Ferom a Egonom.

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.