Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.02.2019, 17:06

Zľavy na produkty Applu až 300 eur. V Auparku čakali v dlhých radoch stovky ľudí

Rady ľudí uprostred nákupného centra pútali pozornosť. Niektorí čakali dve až štyri hodiny v rade na elektroniku za stovky eur. 

V bratislavskom obchodnom centre Aupark sa tvoria dlhé rady. Spôsobili to zľavy v obchode s elektronikou, ktorý predáva produkty značky Apple. Ten sa však otváral až od desiatej, rady však vznikali už od ôsmej rána. 

Zástupy ľudí pútali pozornosť okoloidúcich návštevníkov. Fotografie dlhých radov zahltili sociálne siete. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

???Vždy keď si myslím, že som divný, ukáže sa mi niečo a ja si poviem, že ja som vlastne ešte OK. Najskôr idem dolom- pozerám v nemom úžase, čo dávajú niečo zadarmo? Však toto poznám z tých socialistických filmov. Nejaká zbierka na onkologické deti, alebo niečo za lepšie zdravotníctvo? No čo je toto? Matky, deti, muži- a oni tam prosím vás zaberajú pol Auparku predpokladám, že asi kvôli novému telefónu. Tak nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto ja osobne považujem za absolútny prejav duševnej choroby, citového vyprahnutia a hlúpeho mozgu. Už len Santiago chýbal, aby zahnal tie ovce. Možno, keby si ten telefón strčili inde, ako ho mali v ruke, tak by precitli- chorá, nevyrovnaná, konzumná , povrchná spoločnosť bez prirodzenej ľudskej hodnoty. Kvôli telefónu, význam žitia týchto ľudí je nový telefón, lebo zajtra, alebo o mesiac tam už asi nebude. Velebnosti kam jsme to dojeli???‍♂️ Som zhrozený. #healtheworld #psychiatria

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Vlček (@wolfie_888),

"Čakám tu už asi tri hodiny," povedal jeden z oslovených čakajúcich. Organizátori akcie rozdávali ľuďom stojacim v rade kávu a vodu.

Prekvapivo nečakali len mladí. "Prišiel som kúpiť telefón pre vnúčika," prezradil starší pán. Vysvetlil, že chce výhodne kúpiť mobil za 300 eur. "Vnuk bude mať narodeniny, preto tu čakám," doplnil. 

Stovky ľudí prilákala promo akcia zliav, ktorú predajňa zorganizovala v súvislosti s presunom do nových obchodných priestorov, s ktorými sa dalo ušetriť na jednom výrobku Applu od 20 do 300 eur. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.