Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
05.02.2019, 18:30

Hlina: Ak nás o politickej kultúre bude učiť Harabin s Kotlebom, tak to je veľká hanba

  • Pozrite si rozhovor so šéfom KDH Alojzom Hlinom v HNtelevízii.
  • Hlina v rozhovore vyjadril obavy, že prezidentský kandidát Štefan Harabin má veľkú šancu postúpiť do druhého kola prezidentských volieb. 
  • Šéf KDH v rozhovore prezradil, či by si vedel predstaviť v druhom kole podporiť Maroša Šefčoviča.
  • Rozhovoril sa aj o eurovoľbách a o prípadnej spolupráci so stranami po parlamentných voľbách.

Šéf KDH Alojz Hlina v rozhovore v HNtelevízii tvrdí, že jeho strana podporí kandidáta s podporou opozície, ktorý bude mať najväčšiu šancu prejsť do druhého kola.

Hlina vyjadril obavy, že prezidentský kandidát Štefan Harabin má veľkú šancu postúpiť do druhého kola prezidentských volieb.

"Ak sa stane to, že nás politickej kutúre bude učiť Harabin s Kotlebom, tak to je veľká hanba. Naozaj hrozí to, že Kotleba s Harabinom sa dohodnú, my opozícia sa nedohodneme a Harabin bude v druhom kole," povedal Hlina.

Chce sa pokúsiť to urobiť tak, aby v druhom kole Harabin nebol.

"Ide o to, že ten človek bude dva týždne na kamerách. Dva týždne bude kŕmiť Slovensko svojimi predstavami a víziami a zanechá tu nezmazateľnú stopu. Máme tu silného politického hráča, Potrebujeme silného politického hráča ako je Harabin?"

Celý rozhovor si pozrite vo videu.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.