Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Vulgarizmy a osočovanie v parlamente nie sú ničím neobvyklým, aj vy ste pána Danka viackrát nazvali plagiátorom, klamárom či zlodejom. Čím sa tá urážka z úst Andreja Danka na vašu adresu líši od tých ostatných?

Pána Andreja Danka som nikdy neurazila bez toho, aby to slovo, ktoré použijem, nemalo nejaké opodstatnenie. A to prichádzalo, v prevažnej väčšine prípadov, z dôkazov, ktoré boli uverejnené v médiách. Ak by som chcela pána Danka len tak hlúpo uraziť, tak by som mohla povedať to, čo koluje internetom. Že je hlupák alebo psychopat, alebo, že je to náhodný generátor slov. Toto by som mohla urobiť, no nikdy som to neurobila. Povedala som o ňom, že je plagiátor, pretože je plagiátor a máme dôkaz, že 63 strán z jeho 72-stranovej rigoróznej práce je opísaný text od cudzích autorov. To, že som povedala, že je zlodej duševného vlastníctva, sa tiež týka dôkazov, ktoré priniesli médiá a taktiež účelová komisia UMB. O pánovi Dankovi som povedala, že je klamár, pretože opakovane klamal.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.