Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.01.2019, 22:06

Belousovová sa zastala Nicholsonovej: Danko už prekračuje všetky medze

Belousovová dodala, že "Danko už dávno patrí do rúk odborníkov na psychiatriu."

Anna Belousovová
Zdroj: HNtelevízia

Bývalá šéfka SNS Anna Belousovová sa v najnovšom spore medzi Andrejom Dankom a Luciou Ďuriš Nicholsonovou zastala liberálnej poslankyne a to i napriek tomu, že sama priznáva, že nie je jej fanúšičkou.

"To, čo si dovolil voči nej ten plagiátor, privatizér a hňup, tak to už prekročilo všetky medze," napísala v statuse na sociálnej sieti.

Belousovová dodala, že "Danko už dávno patrí do rúk odborníkov na psychiatriu. Jeho správanie tomu nasvedčuje stále viac a viac."

Reagovala tak na najnovšiu kauzu, keď predseda parlamentu v diskusnej relácii označil opozičnú poslankyňu "nejakou cigánočkou zo Sas-ky." Povedal tak v súvislosti s tým, že Nicholsonová patrí k jeho najväčším kritikov v súvislosti s jeho rigoróznou prácou. 

V HNtelevízii si pozrite aj archívny rozhovor s Annou Belousovovou, kde hovorila aj o Dankovi:

​"Andrej Danko prerazil dno. Už som si myslela, že nemôže nikam klesnúť, ale po týchto slovách klesol ešte nižšie. Nič na mňa nemá a preto používa takéto urážky," reagovala pre HN poslankyňa.

Kritikou na výrok súčasného šéfa národniarov nešetrili ani ďalší predstavitelia opozície. "Zlodej zapr..ný. Za toto ti raz šľahnem po papuli, keď sa s tebou stretnem zoči-voči," odkázal mu Igor Matovič.

"Keď sa pozriete bližšie, tak spozorujete badateľné podobnosti medzi Dankom a Slotom. S rozdielmi je to už ťažšie. Lucii v tomto vyjadrujem maximálnu podporu. Takéto správanie v slušnej spoločnosti 21. storočia nemá miesto. Ešte stále váhate, či ísť voliť? Lebo Dankovi voliči pôjdu," povedal zas Martin Poliačik z Progresívneho Slovenska. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Predvolebná debata