Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.01.2019, 00:00

Záznam zo zasadnutia zastupiteľstva Fekišoviec obec preslávil

Záznam zo zasadnutia zastupiteľstva Fekišoviec obec preslávil
Zdroj: Reprofoto Youtube/ Obec Fekišovce

Na internete sa objavil viac ako dvojhodinový záznam z ustanovujúceho rokovania obecného zastupiteľstva z malej obce na východe Slovenska. Jeho priebeh a najmä vystupovanie starostky Miloslavy Fedorovej, ktorá sa do vedenia obce Fekišovce dostala ako kandidátka vládneho Smeru, nenechalo ľudí chladnými.

Na celé video upozornila satirická stránka Zomri, ktorá z neho pripravila 12-minútový zostrih, čím sa situácia vo Fekišovciach dostala do povedomia širokej verejnosti. 

Starostka vo videu napríklad nevhodným spôsobom núti poslancov spievať štátnu hymnu, pričom sama sa na tom odmieta zúčastniť. „Spievame, nech sa páči, ja si neželám byť publikovaná. Môžete snímať ich, ale mňa nie,“ komentovala dianie. Keď sa poslancom do spievania nechcelo, skritizovala ich aj za to.


K poslancom sa správala ako k deťom
Počas priebehu zastupiteľstva Fedorová niekoľkokrát vystupovala voči poslancom autokraticky, podľa niektorých komentárov ako učiteľka k deťom na základnej škole. „Máte sa postaviť! Sľuby sa stále skladajú pri postavení sa,“ kritizovala poslankyňu, ktorá mala skladať sľub. Tá sa pokúsila ohrad

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.