Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

"Kobra 11 na Slovensku""Kitt""Semir" - aj takéto komentáre sa objavili pod nedávno zverejneným videom na oficiálnom facebookovom profile slovenskej polície. Na ňom je zachytená nehoda 44 ročného vodiča osobného vozidla BMW z Bardejova.

Ten podľa informácií polície dnes (20. decembra 2018) krátko pred piatou hodinou ráno spôsobil nehodu, keď so svojím autom narazil pravdepodobne do zvodidiel, od ktorých sa auto doslova "katapultovalo" a letelo niekoľko metrov až do tunela Bôrik.

Vozidlo malo následne po dopade ostať stáť na kolesích v smere jazdy vodiča. Okrem záberov ako z akčného filmu je na celom videu zaujímavé aj to, že sa vodičovi nič nestalo.

Podľa slov polície bol len jednorázovo ošetrený a v aute bol sám. Následná dychová skúška na alkohol bola negatívna. Dôvod nehody polícia nezverejnila, pravdepodobne však išlo o mikrospánok alebo nevenovanie dostatočnej pozornosti jazde.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Predvolebná debata