Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.11.2018, 16:00

"Je to hlúposť," reaguje Sulík na tvrdenia, že ponúkol Radičovej post šéfky SaS

Radičovej vyhlásenie prekvapilo aj samotného Sulíka.

Ivete Radičovej mal byť ponúknutý post šéfky SaS, a to rovno samotným predsedom liberálov Richardom Sulíkom. Ten nad tým len krúti hlavou.

„Prečo ste ho odmietla, keď vám ponúkal SaS, aby ste ju prevzali?“ Opýtal sa včera Radičovej moderátor internetovej diskusnej relácie Aktuality.sk Michal Kovačič. Samotná Radičová oponovala, že z jej úst nikdy podobná informácia nevyšla. Podľa moderátora sa však udiala.

„Bola dohoda, že toto je informácia, ktorá zostáva v súkromí a nie je verejnou. Len dodržiavam slovo,“ povedala expremiérka a ďalej tému konkretizovať a rozvádzať nechcela.

Toto vyhlásenie čí téma ponuky funkcie prekvapila aj samotného Sulíka. „To je hlúposť. Neviem, kde na to došla, prečo to povedala a prečo to povedala teraz. Fakt netuším. Žiadna takáto ponuka odo mňa nevyšla,“ povedal Sulík pre HN.

Zároveň však priznal, že k diskusiám o potenciálnom vstupe Radičovej do strany dôjsť mohlo. „Akože možno k niečomu takému došlo pred x rokmi, to vám už neviem povedať. Ja si myslím, že po posledných voľbách v marci roku 2016 sme sa ani nestretli. Nie som si úplne istý, môj kalendár nesiaha, až tak ďaleko. Pozeral som si SMS komunikáciu a snažil som sa rozpamätať. Preto si myslím, že po posledných voľbách sme sa ani nestretli,“ prezradil Sulík.

Práve Richard Sulík prišiel dnes podporiť do Národnej rady kolegov z SaS v odvolávaní Andreja Danka pre pochybnosti ohľadom jeho rigoróznej práce.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.