Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.10.2018, 16:06 Aktualizované dňa 12.10.2018 o 17:53

Množstvo nehôd paralyzuje dopravu v Bratislave

Niekoľko nehôd skomplikovalo dopravu aj na diaľničnom obchvate.

Množstvo nehôd paralyzuje dopravu v Bratislave
Zdroj: Dreamstime

Nehody a hustá premávka komplikujú dopravu v Bratislave a jej najbližšom okolí. Na diaľničnom obchvate je niekoľko dopravných nehôd, ktoré spôsobujú rozsiahle zápchy. Na výjazdoch z Bratislavy, v smere do Senca, na D1 a aj na Starej Seneckej rátajte so zdržaním do 30 minút, hlási Stella Centrum.

Nehoda je hlásená aj z križovatky ulíc Bajkalská a Vajnorská, kde sa zrazil autobus s nákladným autom. Blokovaný je pravý pruh.

Podľa Zelenej vlny RTVS treba rátať na výjazde z Bratislavy až s dvojhodinovým zdržaním. Najnovšiu nehodu hlásia z blízkosti križovatky Triblavina, kde je prejazdný len ľavý jazdný pruh.

Ďalšia nehoda je na zjazde na Gagarinovu ulicu. Ďalšia nehoda je na Starej Seneckej, kde Stella centrum hlási zdržanie 30 minút. 

S nehodami treba počítať aj na Račianskej, kde je na dvoch miestach blokovaný jeden jazdný pruh. Jedna z nehôd je podľa Stella Centra v blízkosti Peknej cesty v smere do mesta, ďalšia je v rovnakom úseku v opačnom smere. V smere z mesta treba podľa Zelenej vlny rátať so zdržaním 30 minút.

Nehody boli hlásené aj na Gagarinovej v smere do Podunajských Biskupíc a na moste Apollo v smere do centra. Oba úseky sú už prejazdné.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.