Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.09.2018, 00:00

Richard Sulík ako živý terč. Fico s Dankom spustili útok na voličov

Šéf Smeru Robert Fico si vybral ako terč posmeškov Richarda Sulíka. To isté zopakoval aj jeho koaličný partner Andrej Danko.

Politické udalosti tohto týždňa sa tentokrát začali vlastne už v nedeľu. Šéf SaS Richard Sulík si dovolil v relácii na TA3 napriamo povedať, že by zrušil vlaky aj obedy zadarmo.

To samozrejme nenechalo šéfa Smeru Roberta Fica chladným a hneď na druhý deň v pondelok zvolal brífing.

​A začal jasný útok na voličské hlasy.

Opäť odprezentoval pompézne obedy pre školákov zadarmo a spomenul aj, že v budúcnosti uvažuje jeho Smer nad autobusmi zadarmo. A samozrejme nezabudol reagovať ani na Sulíka, ktorého si vybral ako živý terč posmeškov (viac vo videu).

Kedže útok Fica na svoju voličskú základňu sa môže zdať ako vydarený, štvrtok neváhal ani jeho koaličný partner Andrej Danko.

Zvolal brífing, na ktorom hral na city, bol pompézny, slovne útočil na opozíciu. A opäť mu ako živý terč poslúžil Richard Sulík.

​Tak, ako má Fico srdcovku obedy pre školákov zadarmo, tak ju má aj Danko. Jeho srdcovkou sa totiž stali rekreačné poukazy pre zamestnancov.

A práve kvôli kritike na jeho nápad s poukazmi bol Danko na brífingu veľmi emotívny a svoj nápad vehementne obhajoval.

Výroky politikov z tohto týždňa nájdete vo videu.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.