Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.09.2018, 00:00

"Smer bez Fica prežije. Má potenciál na 40 percent." Fedor Flašík však otvorene pomenoval najväčší problém strany

Pozrite si rozhovor s politickým marketérom Fedorom Flašíkom v HNtelevízii.

Na otázku, či prežije Smer bez Roberta Fica, odpovedá okamžite: Prežije, reaguje známy politický marketér a spoluzakladateľ Smeru Fedor Flašík v rozhovore v HNtelevízii.

Hovorí, že veľa bude záležať na ľuďoch, ako sa s takouto situáciou vysporiadajú.

"Som presvedčený, že sociálna demokracia má potenciál až 40 percent na Slovensku, s tým, že iná strana ľavicová nie je, takže teraz je to potenciál Smeru," vysvetlil Flašík.

​Podľa neho ide o to ponúknuť voličovi takých ľudí, riešenia a vízie, ktoré ho presvedčia, aby sa dostal z politickej apatie a išiel voliť.

"Voličovi je potrebné ponúknuť takých reprezentantov strany, ktorí sú uveriteľní," dodáva Flašík.

V rozhovore hovoril aj o najväčšom problémestrany Smer. "Problém Smeru je, že si nebuduje nové kádre. Je predsa nezmysel si myslieť, že jeden politik tu bude večne. A toto teraz Smeru chýba," tvrdí Flašík.

V rozhovore sa venoval aj téme prezidentských volieb. Podľa neho je pre takú silnú stranu ako Smer povinnosťou postaviť kandidáta. "Je to vec prestíže a poslania signálu, že strana má človeka, ktorý je schopný zastávať najvyšší ústavný post."

Flašík sa venoval aj prezidentovi Andrejovi Kiskovi a reagoval aj na ďalších politikov.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.