Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.09.2018, 09:39 Aktualizované dňa 04.09.2018 o 09:46

V Bratislave sa tvoria kolóny, na niektorých miestach nefungujú semafory

V hlavnom meste sa na niektorých miestach opäť tvoria dopravné zápchy.

V Bratislave sa tvoria kolóny, na niektorých miestach nefungujú semafory
Zdroj: TASR (ilustračná snímka)

Vodiči jazdiaci v Bratislave a jej okolí hlásia na viacerých úsekoch zdržanie v kolónach desať až 25 minút. Zhustená premávka je najmä na diaľničnom obchvate zo Zlatých pieskov po Prístavný most, na Trnavskej ceste, Račianskej, Vajnorskej a Šancovej ulici.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje na nehodu na 18. km diaľnice D1 z Bratislavy do Senca. Rovnako aj na dopravné obmedzenie a tvorbu kolón pre výstavbu diaľničnej križovatky Triblavina neďaleko hlavného mesta.

Stella centrum informuje o kolónach a zdržaní do 25 minút na diaľnici D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, v hlavnom meste na Račianskej v smere do centra, vo Vajnoroch smerom do centra, v Dunajskej Lužnej v smere do Rovinky a Bratislavy.

Taktiež v Moste pri Bratislave, v Ivanke pri Dunaji, za Studeným a Miloslavovom v smere do Bratislavy. Zelená vlna RTVS upozorňuje aj na nehodu v Rovinke smerom do Bratislavy.

Vodiči by si mali dávať pozor aj na cestárov na diaľnici D2 za Stupavou v smere do hlavného mesta.

Semafory už druhý deň nefungujú na Račianskom mýte a Trnavskom mýte, kvôli čomu sa v týchto miestach tvoria zápchy. 

Zdroj: Google Maps

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.