Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.09.2018, 07:32 Aktualizované dňa 03.09.2018 o 09:10

Zaplavené cesty a čakanie aj vyše hodiny. Doprava v Bratislave kolabovala

V hlavnom meste sa tvoria kolóny, v ktorých sa zdržíte desiatky minút. 

Vodiči v Bratislave a jej blízkom okolí hlásia v pondelok ráno tvorbu kolón na viacerých miestach i dopravné obmedzenia. Problémy spôsobujú niektoré zatopené podjazdy, ale aj nefungujúce semafory na Račianskom mýte.

V hlavnom meste bola Popradská ulica pri Vrakunskom cintoríne podľa Stella centra v smere do centra neprejazdná. Linky 65, 75, 201 a 202 bratislavskej MHD museli podľa Dopravného podniku Bratislava (DPB) pre zatopený podjazd na Gagarinovej jazdiť po Mierovej cez Prievoz. Podjazd je už sprejazdený.

Neprejazdný v oboch smeroch bol aj podjazd na Bajkalskej pod Prievozskou.

Kolóny hlásia vodiči na diaľnici D1 v smere od Senca do Bratislavy. Podľa Stella centra tam treba počítať so zdržaním do 30 minút.

Až hodinu sa môžu vodiči zdržať na ceste z Podunajských Biskupíc, z Mosta pri Bratislave cez Vrakuňu do centra hlavného mesta. V Bratislave na Slovnaftskej v smere do centra a z Krasňan až po Biely Kríž si v kolónach vodiči postoja od 30 do 45 minút.

Zdroj: Google Maps

Zelená vlna RTVS hlási kolónu na Ulici Svornosti smerom do centra. Zdržanie je zhruba 90 minút. Zhustená premávka je aj na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy. Dopravná nehoda je v hlavnom meste na začiatku Záhradníckej, aj tam treba počítať so zdržaním.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.