Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.08.2018, 00:00

U Sulíka už nemohol vydržať, tak odišiel. Prchký muž, čo pozerá Ficovi na prsty

Výrazne sa dostal do povedomia v roku 2016, keď ako stabilný člen a dokonca podpredseda SaS ohlásil kandidatúru na post šéfa strany.

Poctivý a zároveň prchký chlapík, ktorý sa vždy prezentoval, že stojí na strane ľudí. Nenápadný muž, ktorého vedomosti však už využilo viacero strán.

Výrazne sa dostal do povedomia v roku 2016, keď ako stabilný člen a dokonca podpredseda SaS ohlásil kandidatúru na post šéfa strany.

​Jozef Mihál chcel v tom čase zosadiť z postu Richarda Sulíka. Ale nie pompézne, nenápadne ako vždy. O rok na to už zo SaS odišiel, nezhodol sa so Sulíkom na viacerých veciach.

Prezentoval to tým, že pohár trpezlivosti už pretiekol. Teraz je v strane SPOLU Miroslava Beblavého. Mihál je známy ako veľký kritik Ficových zákonov.

Jeho témou sú najmä dane, dôchodky, či minimálna mzda. V parlamente sú známe jeho výroky vďaka jeho prchkej povahe (viac vo videu).

Mihálova politická kariéra sa však nezačala v roku 2016 v SaS.

V roku 2006 spoluzakladal stranu Nádej s Jirkom Malchárkom o tri roky neskôr zase spoluzakladal stranu Sloboda a Solidarita. Počas Radičovej vlády bol ministrom práce.

Výroky Jozefa Mihála nájdete vo videu.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.