Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.04.2007, 00:00

Konateľov Formula-tip neprepustil sudca ani na kauciu

Sudca Okresného súdu v Trenčíne odmietol prepustiť na kauciu štyroch konateľov stávkovej spoločnosti Formula-tip, ako aj ďalších dvoch zamestnancov tejto spoločnosti a uvalil na nich väzbu. Advokát ponúkal 200-tisíc korún za každého. Troch zadržaných zamestnancov už v piatok prepustili. Konateľka Margita T. v cele skolabovala, v súčasnosti je hospitalizovaná v nemocnici. Ostatných obvinených previezli do leopoldovskej väznice. Informoval o tom konateľ Formula-tip Jozef Jablonický, ktorý medzi podozrivými nefiguruje. "Konateľka skolabovala, takmer vykrvácala, ešte aj v nemocnici ju vyšetrovatelia vypočúvali. Ďalšiemu konateľovi sa prudko zhoršil zdravotný stav, je ťažký onkologický pacient, preto potrebuje intenzívnu zdravotnú starostlivosť."
Podľa polície mali obvinení pripraviť spoločnosť postupne o 17,2 milióna korún. Formula-tip mala po policajnej akcii vypnutý server, od piatka pobočky začali opäť fungovať.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Predvolebná debata